Nowa redaktor portalu TIME FOR HEALTH

0
1162
Patrycja Anna Nowak redaktor Time For Health

Czym zajmuję się w portalu Time For Health?

Mam na imię Patrycja i pełnię rolę redaktora portalu Time For Health. Z pełną starannością i skrupulatnością redaguję treści, które pogłębiają wiedzę na temat zdrowego stylu życia, zdrowych nawyków żywieniowych, pełnowartościowej diety oraz aktywności fizycznej. Moją misją jest zwiększenie świadomości dotyczącej zdrowego odżywiania się.

Kilka słów o mnie.

Mam 24 lata. Jestem absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kontynuuję naukę na studiach wyższych, magisterskich o profilu Reklama i Promocja. Jestem ambitną młodą kobietą która, pochłania wiedzę garściami i gotowa jest na podjęcie nowych wyzwań w redagowaniu dla Time For Health i nie tylko.

Moje pasje.

Patrycja Nowak redaktor Time For Health

Poza pracą w Time For Health mam również swoje hobby. Prawie rok temu odkryłam swoją pasję, jaką jest malowanie, dzięki pandemii i lockdown’owi w końcu miałam czas zająć się sobą i odkryć coś, co pozwala mi puścić wodze fantazji. Zaczęłam tworzyć. Uwielbiam malować, w każdy wykonany obraz wkładam serce. A jeszcze więcej radości sprawia mi uśmiech na twarzy zadowolonych właścicieli moich dzieł. Poza malarstwem interesuje się modą, medycyną oraz zdrowym trybem życia, podróżami i fotografią.

Dlaczego Time For Health?

Uwielbiam pracę z ludźmi oraz aktywny tryb życia. Time For Health umożliwia mi łączenie pracy z zainteresowaniami. Redagowanie w Time For Health daje mi dużo możliwości w samorozwoju, który jest dla mnie bardzo ważny. Szerzenie i zwiększanie świadomości na temat zdrowego stylu życia, diety oraz aktywności fizycznej daje mi satysfakcję, a także poczucie spełnienia, związanego z edukacją osób, które jeszcze nie odkryły zalet bycia FIT. W moim przekonaniu jest ono niezbędne w byciu szczęśliwym. Uważam, że jest również najprostszym kluczem do sukcesu osobistego, firmy i całego zespołu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here