O nas

Przeczytaj kilka słów o nas i naszym zespole!

Kim jesteśmy

Portal Time for Health – Poradnik Zdrowia powstał z myślą o edukowaniu społeczeństwa. Szczególnie chcemy informować o tym, jak wieść długie życie w zdrowiu i harmonii.

Chcieliśmy stworzyć portal, na którym, w jednym miejscu, znajdziecie ciekawostki o zdrowiu, miejsce stanowiące skarbnicę wiedzy o zdrowiu. Proponowane porady z powodzeniem może zastosować każdy, szybko uzyskując pierwsze efekty. A wszystko to jednym miejscu, opisane w prosty i przystępny sposób.

Publikacje poruszają w szczególności takie zagadnienia, jak szeroko pojęte zdrowie, sport, dieta oraz tematyka związana z ekologią. Nie zabraknie również podpowiedzi, jak zadać o stan ducha i umysłu w dzisiejszym zabieganym świecie. Dodatkowo niezwykle pomocne będą polecane przez redakcję produkty oraz firmy, które uzyskały status godnych polecenia.Można śmiało stwierdzić, że Time for Health to zdrowie w pigułce.

Co oferujemy

Rzetelne źródło wiedzy o zdrowiu

Porady ekspertów i specjalistów

Rekomendacje popularnych marek i producentów

Współpracę ze sportowcami i influencerami

Nowości i ciekawostki ze świata fitness

Poznaj nasz zespół

Zespół

Weronika Mielcarek

Project Menager • Redaktor

Project Manager grupy medialnej, w skład której wchodzą portale, takie jak: Time for Health, Ranking MLM, Blog o MLM i Lekcje Warte Miliony. Dba o relacje biznesowe oraz kontakt z klientem. Razem z całym zespołem odpowiada za szereg działań marketingowych i realizację projektów.

Patrycja Nowak

Redaktor

Redaktor portali: Time for Health, Ranking MLM i Blog o MLM. Specjalistka ds Social Media. Ambitna, młoda kobieta, która pochłania wiedzę garściami i gotowa jest na podjęcie nowych wyzwań. Poza pracą ma również swoje hobby. Prawie rok temu odkryła swoją pasję, jaką jest malowanie. Dzięki pandemii i lockdown’owi w końcu znalazła czas, by zająć się sobą i odkryć coś, co pozwala jej puścić wodze fantazji. Zaczęła tworzyć. Uwielbia malować. W każdy wykonany obraz wkłada całe serce. Poza malarstwem interesuje się modą, medycyną oraz zdrowym trybem życia, podróżami i fotografią.