O nas

Przeczytaj kilka słów o nas i naszym zespole!

Kim jesteśmy

Portal Time for Health – Poradnik Zdrowia powstał z myślą o edukowaniu społeczeństwa. Szczególnie chcemy informować o tym, jak wieść długie życie w zdrowiu i harmonii.

Chcieliśmy stworzyć portal, na którym, w jednym miejscu, znajdziecie ciekawostki o zdrowiu, miejsce stanowiące skarbnicę wiedzy o zdrowiu. Proponowane porady z powodzeniem może zastosować każdy, szybko uzyskując pierwsze efekty. A wszystko to jednym miejscu, opisane w prosty i przystępny sposób.

Publikacje poruszają w szczególności takie zagadnienia, jak szeroko pojęte zdrowie, sport, dieta oraz tematyka związana z ekologią. Nie zabraknie również podpowiedzi, jak zadać o stan ducha i umysłu w dzisiejszym zabieganym świecie. Dodatkowo niezwykle pomocne będą polecane przez redakcję produkty oraz firmy, które uzyskały status godnych polecenia.Można śmiało stwierdzić, że Time for Health to zdrowie w pigułce.

Co oferujemy

Rzetelne źródło wiedzy o zdrowiu

Porady ekspertów i specjalistów

Rekomendacje popularnych marek i producentów

Współpracę ze sportowcami i influencerami

Nowości i ciekawostki ze świata fitness

Poznaj nasz zespół

Zespół

Weronika Mielcarek

Project Menager • Redaktor

Project Manager grupy medialnej, w skład której wchodzą portale, takie jak: Time for Health, Ranking MLM, Blog o MLM i Lekcje Warte Miliony. Dba o relacje biznesowe oraz kontakt z klientem. Razem z całym zespołem odpowiada za szereg działań marketingowych i realizację projektów.

Izabela Skalna

Redaktor Naczelna

Jest autorką wielu artykułów z zakresu zdrowia, medycyny naturalnej, aktywności fizycznej i rozwoju duchowego. Z samą branżą Health&Fitness związana jest od ponad 10 lat. Certyfikowany trener personalny, specjalista ds. żywienia i dietetyk kliniczny. Ambasadorka zdrowego stylu życia, która prowadząc własny biznes online, pomaga uzyskać wymarzoną sylwetkę i odzyskać zdrowie, dzięki specjalnie opracowanemu programowi.

Prywatnie miłośniczka kotów i podróży. FitManiaczka, stawiająca na bycie FIT zamiast FAT, łącząc wszystko z dietą mentalną i treningami. Zawsze powtarza, że nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło, a SUKCES TO TYLKO ODPOWIEDNIA ILOŚĆ POWTÓRZEŃ.

Natalia Kaczmarska

Redaktor

Pełnię rolę redaktora naczelnego portalu Ranking MLM, którego celem jest budowanie pozytywnego wizerunku MLM oraz kreowanie wizerunku przedsiębiorców i managerów z tej branży. Publikuję treści związane z branżą, udostępniam ciekawe rankingi, piszę o biznesie i przeprowadzam inspirujące wywiady z osobami, które wyróżniają się na tle rynku. Uczestniczę także w wielu prestiżowych eventach, szkoleniach, pytam odbiorców o opinie, obalam mity związane z branżą a także buduję markę osobistą liderów oraz firm w MLM.