kontakt@timeforhealth.pl

783025103

Góra

„DETOX W 10 DNI” Reginy Bukowskiej – wywiad cz.2

Time for health / Health  / „DETOX W 10 DNI” Reginy Bukowskiej – wywiad cz.2
Regina Bukowska

„DETOX W 10 DNI” Reginy Bukowskiej – wywiad cz.2

Regina Bukowska

Regina Bukowska

Regina Bukowska od wielu lat stosuje proste sposoby na detoks ciała, wzrost wigoru i spokój duszy. Stworzyła swój autorski program „DETOX W 10 DNI”, by móc dzielić się z innymi wypracowanymi nawykami wieloletniej pracy ze sobą. Detoks opiera się wyłącznie na produktach takich jak owoce, warzywa oraz naturalne dodatki. Pomysłodawczyni zaznacza, że nie ma na celu stawiać nikomu diagnozy ani nikogo leczyć. W pierwszej części wywiadu Regina wytłumaczyła m.in:. skąd wziął pomysł na program, dlaczego tak mało osób w Polsce stosuje w praktyce zdrowy styl życia. W dzisiejszym artykule odpowie m.in:. na pytania, takie jak: Co powinniśmy wiedzieć o detoksie, zanim do niego przystąpimy oraz jak detoks wpłynął na życie autorki programu „DETOX w 10 DNI”.

 

 

 

 

Co powinniśmy wiedzieć o detoksie, zanim do niego przystąpimy?

Do detoksu trzeba się przygotować przede wszystkim mentalnie… Warto dowiedzieć się, co może nastąpić w kolejnych dniach, np. ból głowy. Krótkie oczyszczanie (dwu, trzydniowe) powtarzam regularnie natomiast dziesięciodniowe dwa razy w roku. Wiem, że są bardzo pożyteczne. Wartościowe składniki odżywcze oczyszczają organizm, pozwalają odpocząć układowi trawiennemu a także motywują do utrzymania właściwej masy ciała. W okresie detoksu warto zrobić sobie urlop lub zagospodarować czas dla siebie z dala od zgiełku. W tych dniach nie podejmuj ważnych decyzji, nie pracuj ciężko, zwłaszcza fizycznie. Dobrze jest również ograniczyć czas z przyjaciółmi i znajomymi a także na ten czas odpuścić wszelakie rozrywki.

Co sądzisz o tzw. ,,głodówkach”?

Powiem krótko: Uważam, że są nam potrzebne, aby organizm odpoczął… sama stosuję głodówki kilkudniowe, pijąc tylko wodę.

Na czym polega Twoja rola w programie?

Detox to moje doświadczenie i wieloletnia praktyka. Pierwszy raz zastosowałam go 12 lat temu i to zupełnie zmieniło moje życie. Nie tylko pod kątem zdrowia i wigoru, ale również mentalnie. Poprzez zmianę postrzegania świata zaczęłam zgłębiać aspekt duchowy jeszcze bardziej.

Regina Bukowska

Regina Bukowska

Jak motywujesz ludzi do przeprowadzania detoksu?

Nasuwa się zazwyczaj pytanie: Dlaczego powinnam to robić? Zostawię Cię z tym pytaniem, ponieważ odpowiedź przyjdzie sama w odpowiednim dla Ciebie momencie. Trzeba poczuć gotowość, absolutnie nic na siłę. Jakby to było odświeżyć swoje ciało, duszę i umysł? Dlaczego chcę to zrobić? Właściwie zadane pytanie to już połowa sukcesu. Od tego zacznij. Łatwiej jest przejść DETOX mając świadomość celu, prawda? Ludzie muszą sami odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie po co chcą to zrobić i odkryć prawdziwy powód. Ja mogę pomóc jedynie poprowadzić krok po kroku DETOX pokazując dzień po dniu jak to zrobić.

Czy DETOX zmienił twoje życie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Idę w zaufaniu do siebie własną drogą, tworząc swoją historię. Dzięki DETOX, który stosuję poznaję siebie bardziej, uwalniam, odpuszczam i oczyszczam to, co przeszkadza mi w doświadczaniu wspaniałego życia. Zachęcam do pięknego, pełnego radości i miłości życia.

Zobacz także:

„DETOX W 10 DNI” Reginy Bukowskiej – wywiad cz.1

Zdrowie w kilku krokach dziennie

 

Komentarze:

Skomentuj