kontakt@timeforhealth.pl

783025103

Góra

Czas na zmiany! Zygmunt Solorz uruchamia program „Czysta Polska”

Time for health / Health  / Czas na zmiany! Zygmunt Solorz uruchamia program „Czysta Polska”
environmental-protection

Czas na zmiany! Zygmunt Solorz uruchamia program „Czysta Polska”

Nowa inicjatywa drugiego najbogatszego Polaka, twórcy pierwszej w Polsce prywatnej stacji telewizyjnej Cyfrowy Polsat, właściciela Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin pozytywnie zaskoczyła nie tylko redakcję Time For Health, ale także wielu Polaków. Ogłosił on bowiem powołanie stowarzyszenia, którego celem będzie czysta ekologicznie Polska. Jest to odpowiedź na wciąż pogarszającą się jakość powietrza w Polsce.

 

charging-electro-car-electric-gas-station_

charging-electro-car-electric-gas-station_

Wsparcie dla programu Czyste Powietrze

Grupa Cyfrowy Polsat wprowadziła w ramach swojej floty samochody zeroemisyjne, zainstalowano w siedzibie firmy ładowarki elektryczne do samochodów, a także wprowadzono rozwiązania typu car-sharing. Dodatkowo telewizja będzie informować o stanie i jakości powietrza, przyczynach, skutkach, ale też możliwych rozwiązaniach i sukcesach w ramach Programu „Czysta Polska”.

Zygmunt Solorz zaprasza wszystkich do udziału w programie „Czysta Polska”

Każda walka o czyste powietrze w Polsce jest warta uwagi. Zygmunt Solorz do udziału w swoim programie „Czysta Polska” zaprasza wszystkich obywateli, organizacje ekologiczne, ekspertów.

Zapraszam do udziału w Programie Czysta Polska wszystkich Polaków, w tym organizacje ekologiczne, które już dziś skutecznie działają często na zasadzie non-profit, ekspertów, ludzi nauki, uczniów, studentów, przedstawicieli biznesu, wszystkich środowisk mających wpływ na rzeczywistość społeczno-gospodarczą kraju – każdego kto jest zainteresowany czystym powietrzem w Polsce – deklaruje Zygmunt Solorz.

 

group-businesspeople-looking-natural-resources-icon-meeting_

group-businesspeople-looking-natural-resources-icon-meeting_

Cele

Program ma uświadamiać Polakom, w jakim środowisku żyją oraz inspirować ich do dyskusji i działania w tym zakresie.

– Zawsze chciałem tworzyć i dawać ludziom to, czego potrzebują. A dzisiaj wszyscy potrzebujemy czystego powietrza”– mówi Zygmunt Solorz.

Firmy Solorz zaczynają od siebie

Aby akcja była wiarygodna Zygmunt Solorz postanowił zacząć od firm, w których ma udziały. Kompleks energetyczny rozpoczął proces zmniejszania udziału węgla brunatnego w produkcji energii. W elektrowniach zwiększy się rozwój projektów związanych ze źródłami odnawialnymi.

Wszyscy potrzebujemy czystego powietrza

Redakcja TFH popiera inicjatywę i dopingujemy wszystkie działania, które zmierzają ku ratowaniu naszej planety.

Zobacz także:

http://timeforhealth.pl/koniec-z-marnowaniem-zywnosci/

http://timeforhealth.pl/4-aplikacje-ktore-zapobiegaja-marnowaniu-jedzenia/

Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!

Skomentuj